PORONIENIE, ABORCJA, ŚMIERĆ DZIECKA

Na pozór trzy różne sytuacje prowadzące do tego samego zakończenia, czyli utraty dopiero, co poczętego życia lub przedwczesnej śmierci. Pomimo istnienia różnych przyczyn i z pewnością udziału osób trzecich, to jednak kobieta jest tą, która musi się zmierzyć z jej konsekwencjami. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi, funkcjonującymi równocześnie na kilku poziomach oraz tego, że przychodzimy do życia tu na Ziemi już z pewnymi uwarunkowaniami.
W swoim biopolu, jak również pamięci komórkowej ciała nosimy pamięć wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyliśmy oraz tego, czego doświadczyli nasi przodkowie. Możemy czerpać z ich wiedzy, zdolności, umiejętności, ale również na głębokich poziomach odczuwać ich ból, cierpienie, które kiedyś było ich udziałem.
Myślę, że wiele osób odczuwało kiedyś niezrozumiały dla nich smutek, lub strach - uczucia, których nie potrafili sobie wyjaśnić. Dzieje się tak, dlatego, że na wyższych poziomach jesteśmy ze sobą połączeni. Dlatego wszystko, co kiedykolwiek było naszym udziałem, czy dotyczyło naszych przodków, zostaje utrwalone w pamięci biopola (pole, pole akaszy, pole morfogenetyczne…).

Nie mam zamiaru moralizować na temat aborcja tak czy nie, bo tym zajmują się inni. Moim zdaniem nikt nie prawa narzucać kobiecie swojego zdania w tej tak ważnej i subtelnej dziedzinie jej życia.

Interesuje mnie jednak, jak można jej pomóc uporać się z trudnymi, destrukcyjnymi uczuciami i emocjami, z którymi w takich sytuacjach musi zmierzyć, jak odnaleźć na powrót sens i radość życia. Co zrobić żeby sytuacja, która niestety już się zdarzyła nie zdominowała i nie naznaczyła całego późniejszego życia jej samej, ale również jej innych dzieci i całej rodziny. Świadomi, bowiem jesteśmy smutku, bólu, pustki, rozczarowania czy wzajemnych pretensji. Niestety nie do końca zdajemy sobie sprawę, co tak naprawdę się dzieje na wyższych poziomach naszego bytu. Nie rozumiemy, dlaczego z niewiadomego powodu pojawiają się konflikty w rodzinie, problemy ze zdrowiem, czy inne nieprzyjemności, które dotykają nie tylko samą kobietę, ale również jej pozostałe dzieci, a niejednokrotnie również całą rodzinę. I dopóki nie zrozumiemy złożoności tych procesów i nie uporządkujemy sytuacji nie tylko na poziomie ludzkiej psychiki, ale również wyższych poziomów naszego bytu, tak długo będziemy musiały stawiać czoło niechcianym i nie do końca zrozumiałym sytuacjom.

Zapraszam, zatem na warsztat, który pomoże zrozumieć przyczyny podejmowanych niegdyś decyzji, trudnych i bolesnych wspomnień, i uwolnić je z głębokich poziomów informacyjno-energetycznych, aby odzyskać siły, sens i radość życia. Otworzyć się na cały potencjał, jaki jest nam dany, aby ta trudna lekcja, stała się początkiem nowych, świadomych wyborów, na dalszej drodze życia, które przecież otwiera się na nowo.

EWA BREMEC


Termin: 28.04.2018

Czas trwania: 10.00 - 16.00

Miejsce: Złoty Środek Studio Pracy z Ciałem

Inwestycja: 200 PLN

Zapisy: poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce KONTAKT lub telefonicznie pod numerem 790 379021

 

PROWESS - marketing, reklama, strony WWW

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2015 ZŁOTY ŚRODEK