Kobiety wyrzekają się nie tylko własnych dochodów i materialnej niezależności, ale także prawa do własnego czasu i własnej przestrzeni. Rzadko się zdarza, żeby kobieta miała własny pokój. Równocześnie kobieta, jako ta, która jest odpowiedzialna za ład i porządek, cały dom powinna traktować jak własny. Kobieta skurczona sygnalizuje: „To, co robię, to nic ważnego, nie potrzebuję do tego ani specjalnego miejsca, ani spokoju. Nie mam własnych spraw ani ważnych zajęć, przy których nie wolno by mi było przeszkadzać.” Tak właśnie wygląda życie wielu kobiet. Rezygnują z miejsca dla siebie, gotowe ustąpić je innym lub się wycofać. Płacą za to wyczerpaniem i przepracowaniem. Dopuściły do tego, by inni dysponowali ich czasem.

W rezultacie czują się jak popychadła, nic nie warte, niezdarne, głupie. Zupełnie inaczej jest z niegrzecznymi dziewczynkami: codziennie zostawiają sobie trochę czasu dla siebie i robią coś, co je bawi, jest dla nich ważne, albo po prostu sprawia im przyjemność. Wszystko jedno, czy uprawiają sport, idą na spacer, czytają książkę, wylegują się w wannie czy też gapią się w sufit albo plują i łapią, Robią to, co im służy – bez wyrzutów sumienia."

(Ute Erhartd, „Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą”)

 

DROGIE KOBIETY, BABY KOCHANE!

Planujcie więc wolny czas i bez wyrzutów sumienia spędźcie z nami kwietniowy weekend! Będziemy medytować, oddychać, masować się, tańczyć, ćwiczyć i robić inne fajne, zdrowe rzeczy. Szczegółowy plan zajęć przekażemy Wam przed wyjazdem.

W magicznej KRAINIE SZEPTÓW będziemy miały do dyspozycji pokoje 2- 4 osobowe (z łazienkami), salę kominkową z kącikiem gier planszowych i książek oraz (w budynku obok) Czarchatę - miejsce wyjątkowe, gdzie odbywać się będą warsztaty i zajęcia jogi .

http://krainaszeptow.pl/

Termin: 20- 22 kwietnia 2018

Inwestycja: 400,00 PLN/ osoba - przy wpłacie zadatku do dnia 28 lutego 2018.
Przy zgłoszeniu w terminie późniejszym: 450,00 PLN/os.

Cena obejmuje: 2 noclegi, posiłki wegetariańskie: w piątek kolacja, w sobotę śniadanie i obiadokolacja, w niedzielę pożywne (bo przed podróżą :) ) śniadanie oraz wszystkie zajęcia.

Rezerwację miejsca stanowi wpłata BEZZWROTNEGO ZADATKU 250,00 zł GOTÓWKĄ lub na konto: 46 1030 0019 0109 8518 0590 6306 (Grażyna Kotlorz) w terminie i na warunkach podanych wyżej. W tytule przelewu proszę podać IMIĘ, NAZWISKO oraz NR TEL. KONTAKTOWEGO.

Zaczynamy w piątek około 18.00. Dojazd we własnym zakresie.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

 

Jeśli są tu miłośnicy bajek (a wiemy, że są :) ), zapraszamy do lektury bajki o Krainie Szeptów: http://krainaszeptow.pl/bajka-o-krainie-szeptow.html

PROWESS - marketing, reklama, strony WWW

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2015 ZŁOTY ŚRODEK