Zapraszamy na warsztat Yogattractive z naturalnego anty agingu twarzy. To połączenie automasażu twarzy z ćwiczeniami twarzy zwanymi jogą twarzy. Ujędrniamy buzię ćwicząc ponad 80 mięśni! Samodzielnie wykonujemy też masaże kolagenowe, liftingujace, odprowadzające limfę. Twarz odzyskuje blask!

 Czy wiecie, że niegdyś wróżby andrzejkowe miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt, a ich męskim odpowiednikiem były katarzynki? My jednak do tej tradycji podejdziemy z dużą swobodą i na Andrzejki ze Złotym Środkiem zapraszamy WSZYSTKICH chętnych - bez względu na płeć, wiek czy stan cywilny :-)

Zapraszam na spotkanie z ciałem w ruchu i w tańcu - spontanicznym naturalnym, nieocenianym. Nie liczą się kroki ani talent. Poczucie rytmu też nie będzie przeszkodą :-)

    Diagnostyka Karmiczna według M.Ogorevca i terapie wielopoziomowe. Zapraszam na nową edycję warsztatów, które zostały opracowane w formie 5 bloków tematycznych, w sposób kompleksowy obejmujących wszystkie dziedziny naszego życia.

Na Wasze życzenie postanowiłam zmienić tematykę kolejnego spotkania z cyklu PROJEKT AJURWEDA - relaksacyjny masaż nóg! Odpowiedzią na Wasze zainteresowanie niech będą warsztaty, podczas których nauczymy się wykonywać olejowy masaż  nóg, ze stopami włącznie.

Zapraszamy na warsztat malowania Mandali, którą Uczestnicy będą malować przy dźwiękach instrumentów terapeutycznych takich jak: gongi, misy, dzwonki, bębny i wielu innych instrumentów relaksacyjnych.

Sesja oddechowa polega na świadomym kształtowaniu oddechu przez dłuższy czas. Wdech jest wykonywany z energią i głęboki, zaczynając od brzucha rozszerzamy całą klatkę piersiową w górę. Po energetycznym wdechu następuje relaksujący wydech, klatka zapada się własnym ciężarem, bez wysiłku. I znowu energetyczny wdech przechodzący automatycznie w wydech....

Zapraszamy na siódme w tym roku spotkanie z cyklu PROJEKT AJURWEDA: Joga - liczne szkoły, jeden duch. Tym razem pokłonimy się nad zagadnieniem jogi - czym tak naprawdę jest? na jakich pismach i założeniach się opiera? jakie tradycje reprezentuje?