Ajurweda

Ajurweda to najstarszy system medyczny, którego celem jest zachowanie zdrowia osób zdrowych i leczenie chorych. Logicznie i konsekwentnie pojmuje różnice indywidualne między pacjentami i proponuje im bardzo zindywidualizowany sposób leczenia. Obejmuje dietę, żywienie, ćwiczenia fizyczne i oddechowe, medytację, ziołolecznictwo, styl życia, zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze itd.

W ramach pracy naszego studia zapraszam na konsultacje ajurwedyjskie wszystkich tych, którzy chcieliby spojrzeć na swoje zdrowie z innej perspektywy. Perspektywy holistycznej, naturalnej, całościowo traktującej nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Grażyna Kotlorz
Konsultantka Ajurwedy (Instytut Jiva w Faridabad, Indie).
Twórca i opiekun merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu Jogi i Ajurwedy.

Konsultacja
Ajurwedyjska

Konsultacja ajurwedyjska to około godzinne uważne spotkanie.

Obejmuje określenie konstytucji psychofizycznej oraz analizę bieżącej sytuacji zdrowotnej pacjenta, jego dolegliwości, trybu życia, diety, stanu umysłu. Omówiona zastaje strategia działania.

W wyniku analizy powstaje zindywidualizowany plan poprawy jego kondycji fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i duchowej. Zawiera on propozycję diety, ćwiczeń, zabiegów (w tym masaży ajurwedyjskich) oraz optymalnej rutyny życia codziennego.

osobiście lub on-line

Konsultację możesz odbyć osobiście lub online - w zależności od Twoich potrzeb.

ustalony plan działania

Podczas spotkania dowiesz się jak poprawić swoją kondycję fizyczną, emocjonalną i intelektualną. Plan ten będzie dopasowany do Twoich potrzeb i kondycji psychofizycznej.

koszt konsultacji

Pierwsza konsultacja - 200 zł/60 min.
Każda kolejna stanowiąca kontynuację pierwszej* - 150 zł/60 min.

* UWAGA! Za kontynuację uznaje się konsultację przeprowadzoną w ciągu 3 miesięcy od poprzedniej; w przypadku dłuższej przerwy konsultacja traktowana jest jako pierwsza.​

Umów konsultację dzisiaj

lub napisz i zadaj pytanie