Joga

„Ci z was, którzy są w jodze naprawdę kiepscy, trafili we właściwe miejsce. Mam nadzieję, że wszyscy pozwolicie sobie być zupełnie do kitu, porzucić staranie o doskonałość. Prawdziwa joga nie polega na idealnej pozycji: to właśnie w tych pozycjach, które wychodzą wam beznadziejnie, naprawdę czujecie siebie. Jogę trzeba czuć od wewnątrz, a nie szukać doskonałości, która przeniknie z zewnątrz do środka”

– według Claire Dederer

Harmonogram

obowiązuje od 01.01.2024

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

9:00-10:00
Złoty Środek

Joga poranna 
z Kasią Paciorkowską-Grudziecką

09:00-10:00
Złoty Środek

Joga poranna
z Grażyną Kotlorz

18:00-19:30
Złoty Środek

19:30-21:00
Złoty Środek

17:50-19:20
Złoty Środek

20:15-21:45
Ruda Śląska
Nowy Bytom
Rudzki Klub Kyokushin Karate

19:30-21:00
Złoty Środek

20:15-21:45
Ruda Śląska
Nowy Bytom
Rudzki Klub Kyokushin Karate

Kliknij żeby powiększyć

Zajęcia Jogi Ajurwedyjskiej w naszym studiu przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, bez podziału na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Dzięki temu możesz dołączyć do nas w dowolnym momencie. Praktykujemy w małych, 6-8 osobowych grupach. Warunkiem rezerwacji miejsca w grupie w danym tygodniu jest zapisanie się (osobiście lub telefonicznie) i uiszczenie stosownej opłaty (wykupienie karnetu).

Propozycja dla osób niezapisanych (bez karnetu): do każdej grupy można dołączyć na pojedyncze zajęcia pod warunkiem, że będą w niej wolne miejsca – zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Jeśli wiesz, że masz ochotę popracować z nami na macie, sprawdź harmonogram zajęć dostępny powyżej, weź wygodne ubranie i przyjdź! Nie musisz zaopatrywać się w jakikolwiek sprzęt – wszystko potrzebne do praktyki znajdziesz w naszej sali.

Prowadzimy również zajęcia jogi poza naszym Studiem. Je również znajdziesz w harmonogramie, jednak cena uczestnictwa w nich może różnić się w zależności od lokalizacji. Jeśli chcesz ją poznać – odezwij się do nas!

 

UWAGA!
Wszystkie karnety w Studiu Złoty Środek obowiązują wyłącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Niewykorzystanych wejść nie można przepisywać na kolejny miesiąc ani odstępować innym osobom. Wykupienie karnetu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu obowiązującego w Złoty Środek Studio Pracy z Ciałem dostępnego TUTAJ.

Cennik:

Joga Ajurwedyjska (90 min)
karnet miesięczny*

 • 2 wejścia w tygodniu

  180 zł

 • 1 wejście w tygodniu

  120 zł

 • jednorazowe wejście

  40 zł

 • zajęcia indywidualne

  100 zł / 60 min

Joga poranna (60 min)
karnet miesięczny*

 • 2 wejścia w tygodniu

  150 zł

 • 1 wejście w tygodniu

  100 zł

 • jednorazowe wejście

  30 zł

* Ceny obowiązują niezmiennie takie same – nawet jeśli w danym miesiącu kalendarzowym  wypadnie więcej zajęć niż standardowo