STUDIA
PODYPLOMOWE

Parę lat temu stworzyłam program studiów z Ajurwedy – pierwszych i jedynych do tej pory w Polsce. Od tamtej pory, dzięki gościnności Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach i przy jej aktywnym wsparciu prowadzę studia podyplomowe na trzech kierunkach, które znajdziesz poniżej. 

W ten sposób, przy znaczącym udziale studia Złoty Środek, Katowice stają się silnym ośrodkiem rozwoju Ajurwedy i Jogi w Polsce, co zyskało aprobatę i duże uznanie między innymi ze strony doktora Partapa Chauhana z Jiva Institute Indie. 

Gromadząc ludzi zainteresowanych zdrowiem i szeroko pojętym rozwojem, propagujemy tak ważne dzisiaj idee rozwoju świadomości, troski o zdrowie, otwartości na osiągnięcia innych kultur i co za tym idzie, szeroko pojętej tolerancji.

Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia

Dla osób posiadających wyższe wykształcenie I lub II stopnia, zainteresowanych własnym rozwojem oraz holistycznym podejściem do zdrowia i organizmu ludzkiego.

Szczegóły

Akademia Praktyków Jogi

Dla wszystkich zafascynowanych jogą oraz rozwojem poprzez jogę. Dla tych, którzy praktykują jogę od dawna i teraz chcą ugruntować wiedzę oraz wzbogacić doświadczenie w doborowym towarzystwie.

Szczegóły

Ajurweda kontynuacja - holistyczna koncepcja rozwoju

WYŁĄCZNIE dla absolwentów kierunku AJURWEDA - HOLISTYCZNA KONCEPCJA ZDROWIA.

Szczegóły